4 metody na piękny i biały uśmiech

4 metody na piękny i biały uśmiech

Dentyści z Centrum Uśmiechu podpowiadają Wam jak dbać o zęby, by błyszczały niczym u filmowej gwiazdy.

Licówki na całe zło

Pierwsza proponowana metoda to skorzystanie z kompozytowych lub porcelanowych licówek. Te pierwsze są tańsze, ale porcelanowe mają tę przewagę, że wystarczają na dłużej. Wystarczy jedna wizyta, by założyć na własne uzębienie komplet śnieżnobiałych licówek, wyraźnie poprawiających uśmiech. Zakładanie licówek jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezbolesnym. Dzięki tej metodzie polepszacie kolor, kształt oraz ustawienie swoich zębów.  A Wasz uśmiech tylko na tym zyskuje – i to jak!

Mocny duet

Kolejnym sposobem na piękny, przyciągający uwagę uśmiech jest połączenie dwóch rozwiązań. Taki miks to gwarancja przywrócenia zębom ich naturalnego koloru. Jeśli ich barwa jest nieestetyczna, to zaczynamy od wybielania. Ta czynność również nie jest niczym skomplikowanym ani czasochłonnym.

Kolejnym krokiem jest zastosowanie nowoczesnej, opracowanej przez niemieckich inżynierów metody ICON. To leczenie przy wykorzystaniu płynnej żywicy, która skutecznie i bezboleśnie (bo bez borowania) leczy próchnicę w początkowym stadium rozwoju. Żywica ICON bardzo dobrze radzi sobie z plamami i przebarwieniami zębów. A to przecież najczęstsze powody zniechęcające nas do uśmiechu. Dobrze wiedzieć, że podczas jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym można się ich raz na zawsze pozbyć.

I po brakach

Ci z Was, którzy nie mogą uśmiechać się z powodu mniejszych lub większych braków w uzębieniu, ucieszą się na informację, że nowoczesna protetyka pozwala na uporanie się i z tym problemem. Stomatolog Kliniki Uśmiechu, po wnikliwym badaniu, zaproponuje najlepsze rozwiązanie: całoceramiczne korony, mosty albo implanty zębowe. Starannie dobrane protetyczne narzędzie skutecznie zamaskuje występujące braki. I przywróci uśmiech na Wasze twarze.

Protetyka jest także szczególnie wskazana dla właścicieli starych, mocno zużytych protez, które należałoby wymienić.

Do poprawki

Jeśli z kolei największą przeszkodą uniemożliwiającą Wam uśmiechanie się w towarzystwie są krzywe zęby, proponujemy wybranie ortodoncji. To metoda, która najszybciej i najefektywniej pozwoli na uporanie się z tym zawstydzającym problemem. Podczas ortodontycznych zabiegów możliwe będzie przywrócenie prawidłowego ustawienia uzębienia znajdującego się pod niewłaściwym kątem.

Widać zatem, że w gabinecie stomatologicznym można łatwo uporać się z każdą barierą stojącą Wam na drodze do pięknego uśmiechu rodem z Hollywood. Proponowane metody, mimo ich dużego zróżnicowania łączy to, że są praktycznie bezbolesne. Wykwalifikowany stomatolog dysponujący nowoczesnymi, ale i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami z łatwością założy Wam licówki, przeprowadzi zabieg wybielania, usunie plamy z wykorzystaniem płynnej żywicy, zamontuje implanty zębowe czy korony całoceramiczne, a także przywróci Waszym zębów właściwy, zdrowy kształt.

Do zobaczenia w Klinice Uśmiechu!