Bonding Kraków

bonding chorzow slask

Bonding – innowacyjna metoda odbudowy zębów 

Z uwagi na to, że bonding to innowacyjna i stosunkowo niedroga metoda odbudowy zębów, cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem krakowskich Pacjentów. Stawiając na licówkę kompozytową bezpośrednią przekonasz się, że satysfakcjonujące efekty mogą iść w parze z przystępną ceną.  

Bonding, a licówki porcelanowe 

Bez dwóch zdań, korony oraz licówki wykonane z porcelany posiadają wiele zalet, jednak koszty odbudowy zębów przy ich wykorzystaniu bardzo często przekraczają możliwości finansowe Pacjentów. Ponadto, w odróżnieniu od bondingu wielokrotnie wymagają one szlifowania zębów, co powoduje dodatkowy dyskomfort i wydłuża czas wizyty w Gabinecie. 

Warto dodać, że bonding to metoda bezpieczna i bezbolesna. Licówki kompozytowe są nakładane bezpośrednio na powierzchnię zęba i nie wymagają stosowania znieczulenia. Z pewnością stanowią one godną polecenia alternatywę dla licówek porcelanowych.

Główne zalety bondingu?

Pacjenci z miasta Kraków wybierają bonding nie tylko ze względu na ekonomiczny charakter, ale także szereg innych zalet tego zabiegu. Licówki kompozytowe bezpośrednie nie naruszają naturalnej struktury zębów i zachowują je w dobrej kondycji. Pacjent nie jest narażony na powikłania, a ponadto nie musi spędzać w Gabinecie wielu godzin celem realizacji zabiegu. Bonding zęba trwa maksymalnie godzinę.

Zabieg można zrealizować już po pierwszej konsultacji ze specjalistą. Ponadto, materiał kompozytowy bezpośredni można bez przeszkód zdjąć lub zamienić na inny. Bonding nie jest obarczony potrzebą częstych kontroli i nie wymaga znieczulenia. Jeśli zależy Ci na maksymalnym komforcie i wygodzie w zakresie odbudowy zębów, bonding okaże się dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

O czym należy pamiętać w przypadku bondingu?

Z pewnością warto wiedzieć, że bonding ustępuje nieco licówkom porcelanowym pod względem wytrzymałości. Materiał kompozytowy pozostaje w dobrej kondycji przez okres około 5 lat. Ponadto, jego trwałość zależy od kilku czynników m.in. stosowania się do zasad higieny czy prawidłowości zgryzu.

Pośród wielu krakowskich Pacjentów, którzy odwiedzają nasz chorzowski Gabinet panuje przekonanie, że licówki porcelanowe są estetyczniejsze i bardziej higieniczne od materiału kompozytowego stosowanego w bondingu. Jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, jednak warto zaznaczyć, że nasze Gabinety podążają za najnowszymi trendami i oferują rozwiązania wyróżniające się na tle konkurencji. Nasi specjaliści udowadniają, że bonding może znakomicie się prezentować, a systematyczna higienizacja przyczynia się do zachowania jego nienagannej czystości i trwałości. 

Kto może skorzystać z bondingu?

Zabieg bondingu polecamy wszystkim, którzy planują odbudowę zębów bez konieczności szlifowania zębów. Korzystna cena, bezbolesny charakter oraz brak znieczulenia decydują o tym, że licówki kompozytowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Pacjentów z Krakowa. Niezależnie od tego jakiego rodzaju niedoskonałości chcesz poprawić, nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie materiał o idealnie dopasowanych właściwościach i kolorystyce.

Stosując bonding zadbasz m.in. o nieskazitelny uśmiech, właściwy koloryt zębów oraz redukcję szpary między zębami. Ta bezpieczna metoda odbudowy zębów daje satysfakcjonujące rezultaty już po pierwszej wizycie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie zapoznamy się Twoimi oczekiwaniami i dostosujemy bonding do Twoich indywidualnych potrzeb. Przyjmujemy zarówno stacjonarnie w Chorzowie, jak i w ramach telekonsultacji. Często odwiedzają nas Pacjenci z miasta Kraków, jak i innych okolicznych miejscowości, takich jak Chorzów, Śląsk, Bytom czy Katowice. Stawiają oni na fachową obsługę oraz nienaganne warunki leczenia zębów.  Zapraszamy!

Bonding

Zobacz efekty bondingu

#
$