Dlaczego warto zabrać dziecko do Kliniki Uśmiechu

Dlaczego warto zabrać dziecko do Kliniki Uśmiechu ?

Jeśli szukacie dobrego dziecięcego stomatologa, który z wyczuciem i bez bólu zadba o zęby Waszych pociech, to zapraszamy do Kliniki Uśmiechu. Dlaczego dobrze wybrać właśnie nas?

Troskliwa opieka już od pierwszej sekundy

Uśmiechnięta recepcja i pełna zabawek poczekalnia – to nasza sprawdzona metoda, by wprawić Wasze pociechy w dobry nastrój. Gwarantujemy, że w takim wybornym humorze pozostaną aż do końca wizyty w Klinice Uśmiechu.

Z Dinusiem na pokładzie

Naszym najlepszym dziecięcym pracownikiem jest Dinuś – to on towarzyszy każdemu maluchowi, nie opuszczając go nawet na fotelu podczas zabiegu. Swoim pogodnym usposobieniem i przyjemnym w dotyku mięciutkim grzbietem, zawsze dodaje otuchy dziewczynkom i chłopakom.

D jak Dzieci, D jak doświadczenie

Nasi stomatologowie od dawna zajmują się leczeniem najmłodszych pacjentów. Przez nasze gabinety przewinęło się już wiele dzieci z różnymi dolegliwościami stomatologicznymi. Każdemu z takich pacjentów pomogliśmy – a co najważniejsze, przywróciliśmy uśmiech na ich buzie.

Wielka oferta dla malucha

W naszej Klinice jesteśmy przygotowani do leczenia każdej stomatologicznej dolegliwości oraz do zapewnienia opieki każdemu dziecku. Proponujemy fluoryzację, lakowanie, impregnację, wypełnienia i ortodoncję. Jeszcze nigdy nikomu nie odmówiliśmy – zawsze znajdziemy rozwiązanie na dziecięce problemy stomatologiczne.

Ból – precz!

Dziecięcy pacjent to dla nas pacjent absolutnie wyjątkowy. Dlatego przy każdej wizycie takiego malucha korzystamy z najlepszych dostępnych rozwiązań, by sprawić, aby przebiegła ona w jak najweselszym nastroju. Służy nam do tego nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz całkowicie bezpieczny gaz rozweselający.