Implanty Śląsk
Chorzów | Śląsk

Implanty zebow chorzow slask
 
 
 
 
 

Stomatologia

Implanty

Sprawdzony sposób na ubytki zębów – implanty 

Klienci ze Śląska odwiedzający nasz chorzowski Gabinet zgłaszają się do nas m.in. z problemami dotyczącymi ubytków zębów. W takich przypadkach rekomendujemy sprawdzone implanty pozwalające na uzyskanie szybkiej poprawy w zakresie wyglądu uzębienia. Warto pamiętać, że utracony bądź mocno uszkodzony ząb może być przyczyną poważnych konsekwencji zdrowotnych, dlatego z pewnością nie należy zwlekać z wizytą u specjalisty. 

Decydując się na skorzystanie z usług Kliniki Uśmiechu możesz liczyć na indywidualne podejście oraz wdrożenie implantów dostosowanych do Twoich potrzeb. Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych problemów, z którymi borykają się Pacjenci reprezentujący Śląsk dlatego w zależności od stanu uzębienia proponujemy założenie korony, mostu lub protezy. Wykorzystując implanty pomagamy odbudowywać całe uzębienie lub pojedyncze zęby.

Postaw na wytrzymałe implanty z tytanu

Do wykonania implantów wykorzystuje się tytan zapewniający wyjątkowo wysoką trwałość. Stosowane przez nas rozwiązania dają pewność, że stan uzębienia pozostanie w doskonałej kondycji przez długi czas. Nasze implanty doskonale się prezentują i są w pełni tolerowane przez ludzki organizm.

Implanty cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko na Śląsku. Pomożemy Ci uzyskać naturalny wygląd zębów, zajmując się leczeniem wyłącznie tych obszarów, które wymagają naszej interwencji. 

Zalety naszych implantów

Decydując na implanty zakładane w Klinice Uśmiechu możesz liczyć na:

  • Naturalny/estetyczny wygląd – w ramach naszej codziennej pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnych implantów, które swoim wyglądem przypominają naturalne uzębienie. Dzięki temu uśmiech staje się Twoim atutem!
  • Nienaganną wytrzymałość – tytan to materiał doskonale sprawdzający się w zakresie leczenia ubytków zębów. Jest on nie tylko wyjątkowo trwały, ale także odporny na działanie rozmaitych substancji zawartych w środkach higieny bądź żywności.
  • Doskonałą tolerancję – Nasze implanty świetnie współgrają z ludzkim organizmem i nie powodują niepożądanych reakcji alergicznych.
  • Idealne dopasowanie – bez względu na to czy borykasz się z pojedynczym ubytkiem czy zależy Ci na poprawie stanu całego uzębienia, możesz mieć pewność, że współpraca z nami Cię nie zawiedzie. 
  • Komfort psychiczny – wykorzystanie trwałych implantów w połączeniu z bogatą wiedzą naszych stomatologów pozwala na kompleksowe wypełnienie ubytków na długi czas.

Implanty – przebieg leczenia

Wdrażanie implantów obejmuje kilka etapów:

  1. Chirurgiczny – jego istotą jest wywiercenie otworu, w którym zostanie umieszczony implant. Przed podjęciem działań w tym zakresie dokładnie przyglądamy się kondycji uzębienia Pacjenta celem wykluczenia jakichkolwiek przeciwwskazań do zabiegu. W zależności od potrzeb może zostać zastosowana narkoza lub znieczulenie miejscowe. Etap kończy się tzw. osteointegracją, a więc zrośnięciem sztucznego korzenia z kością. 
  2. Odsłonięcie implantu – etap obejmuje wkręcenie śruby gojącej przyśpieszającej procesy regeneracyjne. Po 2 tygodniach przystępujemy do założenia korony.
  3. Stworzenie korony – uprzednio pobrane wyciski protetyczne pozwalają na stworzenie korony dopasowanej do potrzeb Pacjenta. Gotowa korona może zostać połączona z implantem. 

Zapraszamy na konsultację do Kliniki Uśmiechu!

W Klinice Uśmiechu obsługujemy m.in. Pacjentów zamieszkujących Śląsk. Każdorazowo zapewniamy im indywidualnie dopasowane wsparcie i dokładamy wszelkich starań, aby implanty doskonale spełniały swoje zadanie. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania stomatologiczne, czego dowodem są wypełnienia Nobel Biocare, które zakładamy podczas jednej wizyty w naszym Gabinecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, które gwarantują implanty lub zależy Ci na poznaniu naszych rekomendacji w zakresie leczenia zębów, koniecznie umów się na telekonsultację lub odwiedź Klinikę Uśmiechu osobiście.