Makijaż permanentny
Chorzów | Śląsk

makijaż permanentny brwi Chorzów

Medycyna estetyczna

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest inaczej zwany mikropigmentacją. Polega na wprowadzeniu barwnika w płytkie warstwy naskórka. Pozwala to na podkreślenie brwi ust a także oczu, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknym wyglądem bez konieczności codziennego wykonywania makijażu.

Makijaż permanentny jest zabiegiem praktyczne bezbolesnym, towarzyszy mu lekki dyskomfort który możemy zniwelować podając na skórę znieczulenie w żelu. Makijaż permanentny nie jest na stałe. Prawidłowo wykonany utrzymuje się od roku do 2 lat.

Jeśli zapragniesz mieć piękny makijaż i umówisz się na wizytę w dniu zabiegu otrzymasz formularz zdrowia do wypełnienia. Zostanie ci dokładnie wyjaśnione na czym polega makijaż permanentny, razem dobierzemy odpowiedni pigment, ocenimy jaki efekt cię zadowala czy bardziej subtelny w wykończeniu czy bardziej wyrazisty. Wykonam rysunek wstępny twoich wymarzonych brwi i po akceptacji zaczniemy pracę. Zabieg będzie trwał od 3 do 4 godzin efekt końcowy jaki uzyskamy będzie o 40% do 60% mocniejszy od efektu końcowego .

Klientka dostaje szereg rad i uwag jak dbać o makijaż i przez okres 5 tygodni makijaż będzie się regenerował. Po tym okresie klientka wraca na dopigentowanie.

Efekt uzyskany będzie cieszył długi czas po okresie 1,5 roku zalecane jest doświeżenie makijażu lub wykonanie nowego.

Przeciwwskazania:

Istnieje przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu między innymi opryszczka ,aktywna chorobą nowotworową ,choroby wirusowe, bliznowacenie ,problemy z krzepliwością krwi oraz inne . Zawsze poinformuj swoją linergistkę o swoich chorobach.

Pigmenty na których pracuje są to pigmety najwyższej klasy certyfikowane, które zostawiają piękne pudrowe wykończenie i utrzymują się długo. Dzięki czemu możemy cieszyć się zawsze pięknym wyglądem.