Stomatologia Anti Aging

Wzrasta popularność zabiegów stomatologii anti-aging kierowanej przede wszystkim do pacjentów w wieku średnim. Dzięki takim zabiegom możemy znacznie poprawić wygląd i zdrowie jamy ustnej a tym samym odmłodzić swój uśmiech czyniąc go bardziej atrakcyjnym.
Proponujemy wiele zabiegów z zakresu protetyki, implantologii oraz stomatologi estetycznej.


Zdrowy uśmiech to nie jedyna zaleta płynąca z zabiegów anti-aging. Mniej oczywiste lecz bardzo ważne jest posiadanie kompletnego uzębienia, ponieważ jego ubytki mają wpływ na prawidłowość zgryzu co z kolei powoduje szybsze pojawienie się obwisłych policzków i zmarszczek.


Konieczność stosowania zabiegów kosmetycznych takich jak np. botoks czy bardziej radykalnych jak skalpel to ostateczność, która dodatkowo jest zabiegiem wstydliwym zwłaszcza dla mężczyzn. Wizyta u stomatologa jest zdecydowanie bardziej „męska”, a co ważne, mniej inwazyjna.
Stomatologia anti-aging jest kierowana do pacjentów w różnym wieku. Mężczyźni w wieku 20+ zainteresowani są szczególnie wybielaniem, ponieważ nie mają jeszcze do czynienia z poważniejszymi problemami z uzębieniem.
Najpopularniejszym zabiegiem jest nakładanie licówek, dzięki któremu rozjaśniamy uśmiech i przedłużamy zęby, które zarówno u mężczyzn jak i kobiet z wiekiem są nadmiernie starte. Wyrównanie uśmiechu dzięki zastosowaniu licówek odmładza uśmiech nawet o kilkanaście lat.


U starszych pacjentów, u których występują ubytki sugerujemy leczenie implantologiczne czyli odbudowę uzębienia oraz założenie nowych koron protetycznych – głównie estetycznych koron cało ceramicznych. Ten typ leczenia dotyczy pacjentów zarówno z pojedynczymi jak i rozległymi brakami w uzębieniu. Jak już wiemy, brak nawet jednego zęba może mieć wpływ na wygląd twarzy, ponieważ skóra traci sprężystość i podparcie. Może wystąpić również przemieszczanie się sąsiednich zębów i powiększanie przestrzeni międzyzębowych.
Dlatego warto zadbać o wygląd już w młodym wieku by nie borykać się z większymi problemami w przyszłości.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami korzystając z danych zawartych w zakładce "kontakt" lub umów wizytę korzystając z formularza umawiania wizyt