Stomatologia Pacjenta z zagranicy

Wśród najpopularniejszych dziedzin na szlaku turystyki medycznej prym wiodą chirurgia plastyczna, kardiologia i stomatologia. Zdaniem Irvinga Stackpole’a, konsultanta turystyki zdrowotnej, a także wielu badaczy, największą część tego rynku stanowi turystyka dentystyczna. W ostatnich kilku latach rozwija się ona w Polsce bardzo intensywnie. Obok Czech i Węgier nasz kraj jest jej najpopularniejszym ośrodkiem w Europie Centralnej.
Przede wszystkim decyduje o tym stosunek cen leczenia do jego jakości. Koszty leczenia w renomowanej klinice w Polsce są porównywalne do cen w przeciętnym gabinecie za granicą. Dlatego pacjenci wolą leczyć się za podobne pieniądze w Polsce i mieć pewność, że leczenie zostanie wykonane na wysokim poziomie z gwarancją długotrwałych efektów.
Klinika Uśmiechu także jest przygotowana do świadczenia wysokiej jakości usług zagranicznym Pacjentom.

Zachęcamy do indywidualnego przesyłania zapytań odnośnie rodzaju leczenia, jego czasu i kosztów, dzięki którym będziemy mogli stworzyć dla Państwa WSTĘPNY PLAN LECZENIA i podporządkować pod niego Państwa przyjazd i pobyt w Polsce.

W czym możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami korzystając z danych zawartych w zakładce "kontakt" lub umów wizytę korzystając z formularza umawiania wizyt