Bonding Wrocław

bonding chorzow slask

Bonding – odbudowa zębów w Klinice Uśmiechu

W ramach naszej działalności odbudowujemy zęby przy wykorzystaniu wielu rozmaitych metod. Pacjenci z miasta Wrocław, a także wielu innych okolicznych miast, którzy odwiedzają naszą chorzowską Klinikę i którym zależy na zadowalających efektach oraz umiarkowanych kosztach coraz częściej decydują się na bonding. Licówka kompozytowa bezpośrednia śmiało może konkurować z alternatywnymi sposobami odbudowy zębów takimi jak np. korony ceramiczno-porcelanowe.

Bonding – charakterystyka ogólna

Tym, co wyróżnia bonding na tle innych rozwiązań jest nie tylko przystępna cena, ale także sposób nakładania licówki. Materiał znajduje się w bezpośrednim kontakcie z zębem i nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi celem jego aplikacji. W większości przypadków, bonding nie rodzi konieczności szlifowania zębów, lecz w ściśle określonych sytuacjach jest to uzasadnione.

Dlaczego Pacjenci z Wrocławia wybierają bonding w naszej chorzowskiej Klinice?

Brak konieczności szlifowania to nie jedyny argument przekonujący Pacjentów z Wrocławia do podjęcia decyzji o założeniu licówki kompozytowej w naszym chorzowskim Gabinecie. Warto zwrócić uwagę na to, że czas niezbędny do wykonania usługi bondingu jest znacznie krótszy niż w przypadku metod alternatywnych. Wystarczy jedna wizyta, aby cieszyć się wyraźnie ładniejszym uzębieniem. Korzystając z bondingu można w szybki i bezbolesny sposób poprawić swój wygląd.

Stosując bonding, lekarz działa na powierzchni zęba, nie naruszając jego naturalnej struktury. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny oraz odwracalny. Jeśli zechcesz możesz zamienić zastosowany materiał lub całkowicie usunąć go ze swoich zębów. Wszystko bez znieczulenia i bez poczucia dyskomfortu. Serwis bondingu w chorzowskiej Klinice Uśmiechu jest objęty roczną gwarancją.

W czym licówki porcelanowe są lepsze?

Pomimo wielu zalet, bonding ustępuje pod paroma względami licówkom wykonanym z porcelany:

  • Trwałość – odbudowy porcelanowe odznaczają się większą wytrzymałością. Warto jednak zaznaczyć, że odpowiednia higiena oraz systematyczne wizyty kontrolne pozwalają na wydłużenie żywotności bondingu. Nie bez znaczenia jest także prawidłowość zgryzu Pacjenta oraz jego nawyki dotyczące m.in. zaciskania bądź zgrzytania zębami.
  • Estetyka i higiena – porcelana jest bardziej higieniczna i estetyczniejsza od licówki kompozytowej bezpośredniej, jednak nasza oferta obejmuje materiały, które w znacznym stopniu niwelują te różnice. Oznacza to, że osiągnięcie schludnego wyglądu wcale nie musi być problemem. W celu zapewnienia zębom odpowiedniego poziomu higieny, z pewnością warto zgłaszać się na higienizację (raz na kwartał).

W jakich sytuacjach sprawdza się bonding?

Z uwagi na uniwersalny charakter zabiegu, bonding sprawdza się znakomicie w wielu rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj decydują się na niego Pacjenci, którzy chcą poprawić wygląd swojego uzębienia bez narażania się na wygórowane koszty. Ponadto, jest to doskonała metoda dla osób niecierpliwych, gdyż pozwala na osiągnięcie natychmiastowych efektów.

Z bondingu można skorzystać także w przypadku:

  • chęci uzyskania jednolitego koloru zębów oraz zredukowania negatywnych skutków wybielania
  • przebarwień, ubytków, uszczerbień
  • przerw między zębami (także diastemy)
  • nieestetycznych starych wypełnień

Jak przystąpić do zabiegu bondingu?

Jeśli planujesz zabieg bondingu, koniecznie zgłoś się do nas. Chętnie zapoznamy się z Twoim problemem na konsultacji stacjonarnej bądź bezpłatnej telekonsultacji. Przyjmujemy m.in. Pacjentów reprezentujących Wrocław, Bytom czy też Katowice którzy nie są zadowoleni z usług odbudowy zębów w swoim mieście.

Przed implementacją licówki kompozytowej należy przeprowadzić higenizację zębów. Niezależnie od tego ile zębów ma zostać objętych bondingiem, z pewnością staniemy na wysokości zadania i zapewnimy Ci oczekiwane wsparcie.

Ile kosztuje bonding?

W zależności od skali problemu, cenu bondingu może wynosić od 350zł do 1500zł. Korzystając z usług Kliniki Uśmiechu z Chorzowa możesz liczyć na wysoką jakością materiałów, wsparcie świetnie wykwalifikowanych specjalistów oraz ceny pozytywnie wyróżniające się na tle wrocławskich Gabinetów. Priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie współpracujących z nami osób i dokładamy wszelkich starań, aby ich uśmiech przez długi czas pozostawał nieskazitelny.

Bonding

Zobacz efekty bondingu

#
$