Biżuteria nazębna
Chorzów | Śląsk

biżuteria nazebna chorzow

Stomatologia

Biżuteria nazębna

Biżuteria nazębna to ozdoby przyklejane do wargowej (widocznej przy uśmiechu powierzchni zęba) W Naszej ofercie znajdziecie państwo: gotowe do wyboru jak i robione na specjalne zamówienie ozdoby ze złota, srebra, metali nieszlachetnych, bądź kolorowych kamieni (szlachetnych i nieszlachetnych – cyrkonii), a także szeroki wybór kryształków Swarovskiego.

Obecnie stała się ona bardzo modnym sposobem na podkreślenie uśmiechu i zaakcentowanie własnej indywidualności. Poprzez umieszczenie na zębie ozdoby Twój uśmiech zyska na atrakcyjności i z pewnością zwróci uwagę. Niezależnie od okoliczności: w domu poprawi samopoczucie, w pracy wyeksponuje uśmiech, na balu lub uroczystej kolacji uzupełni kreację stanowiąc dodatek do tradycyjnej biżuterii. Zabieg mocowania ozdoby do zęba jest całkowicie bezpieczny i odwracalny. Nie wymaga borowania i jest całkowicie bezbolesny, więc nie ma potrzeby stosowania znieczulenia. Ozdoba zostaje przymocowana do zęba z użyciem takiego samego materiału na jakim przykleja się zamki ortodontyczne w aparacie stałym. Biżuterię nazębną można w każdej chwili szybko i bezpiecznie usunąć, a później ponownie założyć.

Rozmaitość ozdób pozwala na dobranie idealnej ozdoby dla każdego: istnieje możliwość wybrania koloru, kształtu i wielkości, jak i jej umiejscowienia zarówno na zębach własnych jak i odbudowanych protetycznie. Wyboru dokonuje pacjent przed zabiegiem przyklejenia, po obejrzeniu wszystkich ozdób, bądź składając „zamówienie specjalne” w zależności od własnego stylu i upodobań. Ręcznie wyprofilowana biżuteria z opatentowanym wzorem to, doskonały sposób na oryginalną ozdobę.

Serdecznie zapraszamy jeżeli nudzą Ci się po prostu białe zęby i chcesz uczynić swój uśmiech ciekawym i intrygującym spróbuj nowości!