Licówki Śląsk

Licowki ceramiczne chorzow
 
 
 
 
 

Licówki odpowiadające wymaganiom Pacjentów

Klinika Uśmiechu gości u siebie wielu Pacjentów reprezentujących Śląsk. Każdorazowo zapewniamy indywidualną obsługę oraz oferujemy „szyte na miarę” rozwiązania stomatologiczne. Pomagamy osobom borykającym się z rozmaitymi problemami uzębienia stosując m.in. sprawdzone licówki porcelanowe oraz szybkie w przygotowaniu licówki kompozytowe. Nasze uzupełnienia protetyczne reprezentują najwyższą jakość wykonania oraz optymalne dopasowanie. Rezultaty działań stomatologów Kliniki Uśmiechu spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania Pacjentów ze Śląska. Wielu z nich wraca do nas ponownie, aby skorzystać z nowoczesnych metod leczenia zębów.

W czym pomagają licówki?

Niezależnie od tego czy wybierzesz licówki kompozytowe czy licówki porcelanowe, możesz mieć pewność, że okażą się one skuteczne w zakresie redukcji Twoich problemów z uzębieniem. Klinika Uśmiechu stanowi wsparcie dla osób borykających się m.in. z nieestetycznymi wypełnieniami, przebarwieniami, podrażnioną tkanką, ubytkami oraz przerwami między zębami, w tym także diastemą. Licówki można wykorzystać w szerokim zakresie. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie ma żadnych przeciwwskazań odnośnie wdrożenia licówek, koniecznie umów się na telekonsultację lub wizytę stacjonarną w naszym Gabinecie.

Dostępne typy licówek

W Klinice Uśmiechu oferujemy dwa rozwiązania pozwalające na kompleksową odbudowę zębów. Jeśli cenisz tradycyjne i sprawdzone metody leczenia stomatologicznego, wówczas warto skorzystać z licówek porcelanowych. Jest to rozwiązanie, które wyróżnia się wysoką trwałością oraz satysfakcjonującymi walorami estetycznymi. Aby przystąpić do zabiegu niezbędne jest uprzednie szlifowanie zębów. 

Jeśli jednak cenisz rozwiązania, które są praktyczne, a jednocześnie korzystne cenowo, z pewnością warto rozważyć aplikację licówek kompozytowych. Bez względu na to z jakiego regionu Śląska jesteś, wspomniana metoda może Cię zainteresować, gdyż pozwoli Ci na uzyskanie pożądanych efektów już po pierwszej wizycie. Sposób odbudowy zębów bazujący na kompozycie nie wymaga szlifowania.

Czy licówki są dla każdego?

Z uwagi na brak wielu przeciwwskazań, licówki mogą zostać zastosowane praktycznie u każdego Pacjenta. Warto jednak mieć świadomość, że w określonych przypadkach stomatolog może odmówić wykonania zabiegu. Jeśli Pacjentom towarzyszą choroby dziąseł, bruksizm lub niewłaściwa higieny jamy ustnej wdrożenie licówek kompozytowych lub licówek porcelanowych może okazać się niemożliwe.

Jednak w większości przypadków Pacjenci reprezentujący Śląsk kwalifikują się do zabiegu i są w pełni zadowoleni z uzyskiwanych efektów. Zanim licówki zostaną założone, nasz stomatolog dokładnie zapoznaje się ze stanem uzębienia Pacjenta i decyduje o przeprowadzeniu ewentualnej higienizacji. 

Sprawdź, jakimi zaletami odznaczają się licówki kompozytowe oraz licówki porcelanowe i wybierz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb i wymagań. Jeśli nie masz pewności na jaką opcję postawić, koniecznie zasięgnij porady naszego doświadczonego stomatologa. Do zobaczenia!   

Przypadki przed i po Licówek

licówki przed i po
licowki przed i po