O nas
Chorzów | Śląsk

Kamila Wróblińska – Lewkowicz

O mnie

Zapraszam do mojej Kliniki

Ukończyłam Akademie Medyczną w Białymstoku – wydział lekarski z oddziałem stomatologii w 2007 roku.
Po studiach rozpoczęłam intensywną naukę praktyczną i teoretyczną z zakresu różnych specjalizacji stomatologicznych tj: stomatologia estetyczna, protetyka, ortodoncja, leczenie kanałowe, chirurgia z implantologią, a także stomatologia dziecięca. Moim celem było holistyczne podejście do leczenia stomatologicznego Pacjentów.
Z czasem zainteresowania zawodowe skupiłam na estetycznych odbudowach zębów tj. licówki, korony, mosty i prace protetyczne na implantach.

Satysfakcję daje mi efekt leczenia w postaci pięknej metamorfozy uśmiechu Pacjenta. W 2013 roku samodzielnie otworzyłam i prowadzę Centrum Stomatologii Estetycznej i Medycyny w Chorzowie, działając w zespole wielospecjalistycznym.
Naszym celem i wyzwaniem są trudne przypadki kliniczne dzieci oraz osób dorosłych, które dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaawansowanej technologii możemy wyleczyć.
Obecnie stale rozwijam Klinikę i podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach.

Dbając o jakość Naszych usług ukończyłam studia podyplomowe – „Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia”. Swoje zainteresowania kieruję także w stronę psychologii aby pomóc Pacjentom z dużym lękiem przed leczeniem, a nawet dentofobią.

Moje życie zawodowe to ciągła praktyka i rozwój. Wychodząc naprzeciw wymaganiom estetycznym pacjentów oraz pragnąc zwiększyć efekt leczenia stomatologicznego rozpoczęłam kolejne studia podyplomowe – „Medycyna estetyczna dla lekarzy”. Lekarz stomatolog zajmujący się z pasją stomatologią estetyczną powinien być estetą. Ta specjalizacja stała się bowiem wyrafinowaną sztuką. W roli „projektantki uśmiechu” lubię zaangażowanie emocjonalne, intelektualne i manualne – analizowanie, zestawianie oraz udoskonalanie. W branży usługowej cenię dbałość o szczegóły i wysoką jakość.

Do swoich Pacjentów zwracam się z dużą empatią, aby zrozumieć i spełnić ich indywidualne potrzeby w zakresie zdrowia, urody i dobrego samopoczucia.

Życzę Państwu pięknych uśmiechów 🙂

Kamila Wróblińska – Lewkowicz