Implanty Bytom
Chorzów | Śląsk

Implanty zebow chorzow slask
 
 
 
 
 

Stomatologia

Implanty

Leczenie ubytków zębów – Implanty

Nasz chorzowski Gabinet świadczy szeroki zakres usług stomatologicznych dla osób z  południowej Polski. Odwiedzają nas m.in. Pacjenci z miasta Bytom, którym zależy na skutecznym, a jednocześnie przyjaznym leczeniu zębów. W Klinice Uśmiechu leczymy m.in. ubytki zębów poprzez stosowanie implantów. Jeśli borykasz się z ubytkami uzębienia, nie zwlekaj i jak najszybciej umów się na konsultację. Zaniechanie leczenia w przypadku utraty bądź uszkodzenia zęba może przyczynić się m.in. do rozwoju choroby okluzyjnej.

Wizyta w naszym Gabinecie pozwoli Ci uzyskać implanty o idealnie dopasowanych parametrach. Dzięki temu Twój uśmiech znów stanie się Twoją wizytówką! Niezależnie od tego czy planujesz założenie pojedynczej korony czy protezy przeznaczonej do odbudowy całego uzębienia, nasz stomatolog stanie na wysokości zadania i zapewni Ci oczekiwane wsparcie.

Tytan – sprawdzony materiał do implantów

Czy wiesz, że tytanowe implanty zapewniają wysoką trwałość wypełnień? Jest to wyjątkowo wytrzymały i odporny materiał, który nie traci swoich pierwotnych właściwości nawet pod wpływem działania środków higieny.

Tytanowe implanty są doskonale tolerowane przez człowieka i pozwalają przywrócić zębom naturalny wygląd. Nic dziwnego, że coraz więcej Pacjentów z Bytomia decyduje się na ich aplikację w naszej chorzowskiej Klinice.

Korzyści wynikające z założenia naszych implantów

Dzięki indywidualnie dopasowanemu leczeniu jesteśmy w stanie wdrożyć implanty odpowiadające najbardziej wygórowanym wymaganiom Pacjentów reprezentujących Bytom. Wśród zalet wypełnień tytanowych aplikowanych w Klinice Uśmiechu wymienić można:

  • Wysoką estetykę – tytanowe implanty zapewniają naturalny wygląd zębów, pozwalając odzyskać zdrowy i piękny uśmiech.
  • Wysoką trwałość – chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że wypełnienia protetyczne powinny być wytrzymałe, gdyż każdego dnia narażamy nasze zęby na intensywną eksploatację. Tytan charakteryzuje się odpornością, która wyróżnia się na tle innych materiałów wykorzystywanych w stomatologii.
  • Bezpieczeństwo – aplikowane implanty są doskonale tolerowane przez organizm i nie narażają Pacjentów na powikłania.
  • Wszechstronny charakter – likwidujemy zarówno pojedyncze braki w uzębieniu, jak i masowe ubytki zębów.

Jakie etapy obejmuje założenie implantów?

Czas przeznaczony na aplikację implantów zależy w dużej mierze od skali oraz rodzaju problemu Pacjenta. Wyróżniamy jednak kilka etapów, które musimy zrealizować celem poprawnej realizacji zabiegu:

  1. Etap chirurgiczny – już na początkowym etapie leczenia realizujemy działania odpowiadające indywidualnym potrzebom Pacjentów, z uwzględnieniem kondycji uzębienia oraz doborem właściwego typu znieczulenia. Podczas realizacji etapu chirurgicznego wywiercamy otwór niezbędny do umieszczenia implantu. Następnie zachodzi proces integrujący mający na celu połączenie kości oraz sztucznego korzenia.
  2. Etap wkręcenia śruby gojącej – obejmuje działania mające na celu przyspieszenie procesów gojenia. Po około 2 tygodniach Pacjent jest gotowy na założenie korony.
  3. Aplikacja korony – Tworzymy koronę na podstawie pobranych wycisków protetycznych. Dzięki temu jest ona idealnie dopasowana do uzębienia posiadanego przez Pacjenta. 

Jak implanty to tylko w Klinice Uśmiechu!

Stomatolodzy reprezentujący chorzowską Klinikę Uśmiechu legitymują się bogatym doświadczeniem oraz mają na koncie wiele pomyślnie zrealizowanych zabiegów zarówno dla Pacjentów z Bytomia, jak i innych miast południowej Polski. Stawiamy na nowoczesne metody pracy, wysokiej jakości implanty oraz indywidualny plan leczenia. Aplikujemy również nowoczesne wypełnienia Nobel Biocare stanowiące odpowiedź na najbardziej wygórowane potrzeby odbiorców. Stomatolodzy Kliniki Uśmiechu pozostają do Twojej dyspozycji zarówno w ramach konsultacji stacjonarnych, jak i telekonsultacji. Zapraszamy!